Rozpoznawanie mowy przez internet SkryBot.TV.


Rozpoznawanie mowy w formie testowej jest bezpłatne i ograniczone do 15 minut nadesłanych do SkryBot.TV nagrań. Wkrótce uruchomimy możliwość nieograniczonego wysyłania plików audio i wideo. SkryBot.TV jest dedykowany do rozpoznawania plików radiowych i telewizyjnych. Typ rozpoznawania mowy: niezależne od mówcy z dużym słownikiem. Jak rozpoznawać mowę z użyciem Skrybot.TV?
  1. Wyślij pliki dźwiękowe (aktualnie przyjmowany format audio: wav)
  2. Mowa zostanie automatycznie rozpoznana i zamieniona na tekst oraz napisy do filmów.
  3. Wysłane do SkryBot.TV filmy i nagrania można odtwarzać z wyświetlaniem napisów oraz przeszukiwać tekstem znajdując miejsca wystąpienia słów w nagraniach.
  4. Można ściągać pełne rozpoznane teksty oraz teksty z kodem czasowym niezbędnym do synchronizacji napisów z filmem.
Zajrzyj do zakładki PLANY aby zapoznać się z planowanymi funkcjami SkryBot.TV. Jakość i format plików przyjmowanych do rozpoznawania mowy: PCM wav oryginalna minimalna rozdzielczość: 16Khz / 16bit mono, zawartość szumu poniżej -40dB. SkryBot.TV jest dedykowany do rozpoznawania plików radiowych i telewizyjnych niezależnie od mówcy. Jeśli chcesz uruchomić rozpoznawanie mowy na swoich stronach internetowych skontaktuj się z nami: poczta@przepisywanie.pl. Instalujemy rozpoznawanie mowy na serwerach klienckich lub udostępniamy nasze serwery z rozpoznawaniem mowy przez internet.

Sprecyzuj swoje potrzeby w zakresie rozpoznawania mowy i zapytaj o szczegółową ofertę dla biznesu lub osób prywatnych.

Kontakt:
mail poczta@przepisywanie.pl
tel.kom. 48 790 013 206
www www.skrybot.pl